Najczęściej zadawane pytania o strony internetowe

Co jest potrzebne do stworzenia strony?

Do stworzenie strony internetowej będę potrzebować kilku informacji o twojej firmie. Na początek wypełnij formularz. W kolejnych fazach pracy nad stroną będą potrzebne inne materiały: treści, logo firmowe, ew. zdjęcia.

Nie mam logo, ani zdjęć na stronę internetową - co robić?

To nic strasznego. Bez problemu przygotuję logo i zrobię zdjęcia Twojej firmy i produktów. Dysponuję profesjonalnym studiem fotograficznym. Zaprojektuję logo, którego możesz później używać na innych materiałach reklamowych.

Ile trwa stworzenie strony internetowej?

W zależności od rodzaju strony www, jaki wybierzesz cały proces może trwać od 2 do 5 tygodni. W tym czasie:

  • sprawdzę Twoją branżę pod kątem oczekiwań klientów i konkurencji
  • wskażę najlepszy cel dla twojej strony
  • przygotuję mapę treści
  • zaprojektuję warstwę graficzną strony
  • zaprogramuję stronę na serwerze testowym
  • umieszczę stronę na Twoim adresie firmowym

Konkretne terminy zapiszemy w umowie o stworzenie strony internetowej. Jeśli będzie taka potrzeba, to dodatkowo zaprojektuję logo i zrobię sesję zdjęciową Twojej firmy lub produktów.

Czy mogę sam aktualizować stronę?

Pakiety „Strona internetowa” i „Sklep internetowy” wyposażone są w panel do zarządzania treścią. W łatwy sposób możesz edytować teksty, wymieniać zdjęcia, czy dodawać elementy galerii.

Czy dostanę instrukcję obsługi strony?

Do każdej strony dołączam indywidualne nagranie wideo z obsługą strony. Dowiesz się z niego wszystkich potrzebnych informacji.

Czy mogę wpływać na wygląd strony?

Na każdym etapie projektowania spytam Cię o Twoje zdanie. Nie przejdziemy do następnego etapu, zanim nie będziesz w 100% zadowolony z wyglądu strony.

Czy jest możliwość dodania innego języka na stronie?

Tak, tworzę strony wielojęzyczne. Treści można publikować przy pomocy przyjaznego panelu do edycji treści.

Ile kosztuje strona www?

Cennik stron znajdziesz TUTAJ. Jeśli potrzebujesz innej strony internetowej, NAPISZ do mnie. Otrzymasz bezpłatną wycenę.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Dla pewnych branż mamy przewidziane specjalne programy ratalne. Wypełnij formularz i sprawdź, czy możesz z nich skorzystać.

Co to jest pozycjonowanie?

Celem pozycjonowania jest wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania Google. Samo pozycjonowanie to szereg działań, które mogą tę pozycję poprawić. Jest to bardzo złożony i czasem długotrwały proces. Nie zajmuję się pozycjonowaniem, ale wskażę Ci firmy, które robią to rzetelnie i w różnych budżetach.

Co to jest SEO?

SEO to poprawienie „wyglądu” strony tak, żeby była widziana lepiej przez Google. W skład optymalizacji wchodzi określenie prawidłowej struktury treści, poprawność wyświetlania na komórkach i inne zagadnienia techniczne. Tworzę strony, które zdobywają min. 90 / 100 pkt w niezależnym teście Google i są dobrze zoptymalizowane pod kątem SEO.

Czy po realizacji mogę liczyć na wsparcie techniczne?

Oczywiście. W ramach takiego wsparcia otrzymasz planowy przegląd i aktualizację wszystkich komponentów. Prowadzę też zaawansowaną analitykę ruchu na stronach, wsparcie w pisaniu tekstów (ofert, opisów, cenników) na potrzeby stron www.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Zadzwoń lub napisz - chętnie podpowiem Ci, w jaki sposób zaistnieć w sieci. Jeśli wolisz, możemy umówić się na spotkanie, na którym omówimy szczegóły Twojego projektu.